به گزارش “صبح رابر”؛ رئیس سازمان بسیج رسانه استان  کرمان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه ثارالله در رابطه با برگزاری جشنواره رسانه‌ای ابوذر اظهار کرد: آیین اختتامیه جشنواره تجلیل از برترین های رسانه ای استان کرمان (ابوذر) روز یکشنبه ۱۲ آذرماه با حضور سردار ابوحمزه فرمانده سپاه ثارالله، سید عزت الله ضرغامی و اهالی رسانه  برگزار خواهد شد.

مرتضی کارآموزیان در این رابطه توضیح داد: مراسم اختتامیه جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان کرمان  با عنوان «جشـنواره ابوذر» با حضور اهالی رسانه استان و سخنرانی سید عزت الله ضرغامی عضو شورای عالی فضای مجازی و رئیس اسبق سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌گردد.
وی با بیان اینکه بیش از ۴۰۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال‌شده است، گفت: محورهای این جشنواره با موضوعات گفتمان انقلاب اسلامی، امربه‌معروف و نهی از منکر، نقش رسانه‌ها و فضای مجازی (آسیب‌شناسی، فرصت‌ها و چالش‌ها)، ایثار و شهادت، اقتصاد مقاومتی، استکبارستیزی و دشمن‌شناسی، ترویج فرهنگ نماز، حجاب و عفاف و موضوع آزاد در نظر گرفته‌شده بود.
دبیرجشنواره ابوذر ادامه داد: بیش از ۱۰۰ نفر آثار خود را در قالب‌های مختلف از قبیل تیتر، مصاحبه، یادداشت تحلیلی- تبیینی، گزارش خبری – تحلیلی و عکس، کاریکاتور و نرم افزار به دبیرخانه جشنواره ابوذر استان کرمان ارسال کرده بودند.
کارآموزیان با اشاره به به فرمایش رهبر حکیم انقلاب که فرموده اند «مؤثرترین سلاح بین‌المللی علیه مخالفان و دشمنان، سلاح تبلیغات و سلاح ارتباطات رسانه‌ای است» گفت: مجموعه بسیج رسانه می‌تواند در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی با استفاده از ظرفیت رسانه‌ها تأثیرگذار باشد.
آیین اختتامیه، معرفی و تجلیل از برگزیدگان جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌ها (ابوذر یک‌شنبه  ۱۲ آذر ‌ماه از ساعت ۹صبح در  تالار بسطامی واقع در پارک مادر کرمان برگزار می‌گردد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :