به گزارش “صبح رابر”؛ سرهنگ دوم پاسدار مصطفی امام بخش در جمع اصحاب رسانه با اشاره به طرح ریزی های دشمنان قسم خورده ی این نظام برای ایجاد یاس و نا امیدی در دل مردم نسبت به آینده نظام و انقلاب و اینکه دشمن هر بار برای به بار نشستن آرزوی خود نقطه ای را هدف قرار می دهد گفت: دشمنان ما در این برهه از زمان دست روی مشکلات اقتصادی ما گذاشته اند و می خواهند از این بستر و با ایجاد نارضایتی در دل مردم آنها را نسبت به عملکرد نظام اسلامی دلسرد نمایند و نقشه های شوم خود را اجرایی کنند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان رابر افزود: مشکلات اقتصادی که امروزه مردم با آن دست و پنجه نرم می کنند مسائلی نیست که دولتمردان نتوانند از پس آن بر بیایند .برای نظامی که ۴۰ سال است با انواع دشمنی های دشمن روبرو بوده و گردنه های سختی چون جنگ تحمیلی، فتنه ها، تحریمها، غائله ها را پشت سر گذاشته است آیا حل این مشکلات خیلی سخت است ؟ اندکی اراده مسئولین و دولتمردان و مدیریت صحیح می تواند ما را از این مسائل عبور دهد.

سرهنگ دوم پاسدار مصطفی امام بخش با اشاره به اثر تحریمهای دشمن بر اقتصاد ایران خاطر نشان کرد: به اذعان کارشناسان اقتصادی، تحریمهای دشمن حداکثر ۲۵ تا ۳۰ درصد باعث مشکلات فعلی اقتصادی ماست ،اما ۷۰ تا ۷۵ درصد این مشکلات ناشی از سوء مدیریت و بی تدبیری مسئولین امر است، اگر مسئولین تدابیر حضرت آقا را اجرایی کنند ما دیگر مشکلی نخواهیم داشت، اینکه مقام معظم رهبری سالهاست بر امر اقتصاد مقاومتی تاکید دارند ، اینکه ایشان مدام بر حمایت از تولیدات داخلی و مصرف تولیدات داخلی تاکید دارند، اینکه ایشان بر لزوم مبارزه جدی با مفسدان اقتصادی اصرار دارند ، چرا متصدیان امر به وظیفه خود درست عمل نمی کنند . چرا برخی مسئولین حل مشکلات را در تعامل با دشمن می بینند.

وی اضافه کرد: هدف دشمن ایجاد یاس و نا امیدی در بین مردم است، مردم پشتوانه اصلی این نظام و انقلاب هستند و عبور از همه بحرانها در طول عمر انقلاب به واسطه حضور و حمایت مردم از انقلاب و رهبری بوده است و ان شاالله این بار هم با حمایت مردم از این مشکلات عبور خواهیم کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رابرعنوان کرد: رزمایش گردانهای بیت المقدس شهرستان رابر همزمان با سراسر استان کرمان در روزهای ۲۴ و ۲۵ شهریور ماه سال جاری در منطقه اردوگاه شهید احمد سلیمانی شهرستان با نام سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص) برگزار می شود.

وی افزود:در این رزمایش اجرای برنامه تجمع بزرگ بسیجیان، ستون کشی، رزم شبانه و تجلیل از مقام شامخ شهدا از برنامه های شاخص این رزمایش می باشد. این رزمایش به منظور نشان دادن حفظ و انسجام و اتحاد و آمادگی بسیجیان برای دفاع همه جانبه از انقلاب اسلامی در راستای رزمایش کشوری گردانهای بسیج در سراسر کشور است که از ۹ شهریور شروع شده و تا ۲۹ شهریور ادامه خواهد داشت.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان رابر، هم چنین از اعزام همزمان ۷ گروه جهادی در راستای محرومیت زدایی و خدمات رسانی به نقاط مختلف شهرستان در راستای رزمایش خبر دادو افزود: هدف از برگزاری این رزمایش‌ها با نشان دادن صلابت بسیجیان اولا اعلام به دشمنان این نظام است که بدانند مردم و بسیجیان ایران اسلامی همواره پشتیبان این نظام و انقلاب بوده و هستند و نخواهند گذاشت خواب آشفته شما تعبیر بشود و ثانیا امیدواری به مردم عزیز خودمان است که تا وقتی که ما متحد باشیم و با صبر و استقامت و مهمتر از آن با هوشیاری خود نقشه های دشمن را خنثی کنیم در حرکت این نظام خللی به وجود نخواهد آمد و ان شاالله این مشکلات به زودی حل خواهد شد و بار دیگر برگ زرینی بر افتخارات این مردم افزوده خواهد شد که به دشمن نشان دادند که مشکلات معیشتی باعث نخواهد شد ما بگذاریم خون شهدایمان پایمال بشود و این انقلاب را که امانت آنها در دست ما هست با چنگ و دندان حفظ خواهیم کرد.

امام بخش در پایان خاطر نشان کرد: امیداست با توجه به شرایط امروز جامعه برنامه های رزمایش از نظر کیفیت و اثرگذاری به بهترین نحو در شهرستان رابر با تلاش اصحاب رسانه انعکاس ویژه ای به خود گیرد

این خبر را به اشتراک بگذارید :