به گزارش “صبح رابر”، در این فراخوان آمده است؛ امسال سالروز تبعید حضرت امام خمینی(ره) و تسخیرلانه جاسوسی و روز دانش‌آموز از طرفی با ایام اربعین حسینی مصادف شده است و از طرفی دیگر، همزمان با اعلام تشدید فشار مالی اقتصادی شیطان بزرگ علیه ملت ایران شده است. بنابراین ۱۳ آبان امسال: روز برائت از نظام ظالمانه آمریکا است که به خیال خام خود می خواهد با غیر انسانی‌ترین تحریم ها ملت ایران را وادار به تسلیم در برابر جنایات و ستمگری های خویش بنماید.
همچنین روز تبری جستن ملّت خصوصا نوجوانان و جوانان از سیاست بازان ورشکسته ای است که چهل سال است به دریوزگی غرب و وطن‌فروشی مشغول اند و از هیچ پستی و رذالتی فروگذار نمی‌کنند تا استقلال مملکت را زیرپا بگذارند و پای بیگانه را بار دیگر به ایران باز کنند و آمریکا را بر جان و مال و ناموس ایرانیان مسلط سازند.

حماسه ۱۳ آبان پاسخ دندانشکن به کسانی است که سرنگونی انقلاب مردم را در سال چهلم آن آرزو می‌کنند و از استخوان های پوسیده پیشینیان خود که این آرزو را به گور برده‌اند، درس عبرت نگرفته اند.

امسال نوجوانان و جوانان و دانش‌آموزان و فرهنگیان و همه ملت ایران، با درک شرایط کشور حماسه ۱۳ آبان را باشکوه تر از دیگر سالها برگزار خواهندکرد تا هوشیاری، آزادگی و عزت خویش را به نمایش بگذارند. آری ۱۳ آبان امسال، روز رزمایش ملت ایران در برابر شیطان بزرگ آمریکاست تا با حضور و عزم راسخ خود بار دیگر حماسه‌ای دیگر را رقم زده و به استعمارگران دنیا و کسانی که در جاهلیت مدرن قصد خدشه‌دار نمودن چهره نورانی دین مبین اسلام را دارند پاسخی دندان‌شکن بدهند.
بدینوسیله از مردم شریف و ولایت مدار شهرستان رابر دعوت میکنیم تا همصدا با ملت عزیز ایران در سراسر کشور با حضور گسترده خود بار دیگر مشت محکمی بر دهان یاوه گویان شرق و غرب زده و حمایت و پشتیبانی خود را از ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی ، همچنین نفرت و کینه خود را به نظام سلطه و در راس آن آمریکای جهانخوار اعلام نمایند .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :