به گزارش “صبح رابر”؛  امروز بیست ویکم آبان ماه ۱۳۹۷آقای بختیاری نماینده شهرستان های بافت،رابر و ارزوئیه به اتفاق  آقای امیر حیدری فرماندار و مدیران اجرایی شهرستان رابر از ‌تعدادی روستاهای این شهرستان بازدید و از نزدیک با مردم مناطق دیدار و گفتگو نمودند .
اما آنچه امروز مورد بازدید و ابراز نارضایتی و گلایه شدید نماینده مجلس شورای اسلامی واقع شد  فضای نامناسب و کمبود تجهیزات گرمایشی مدرسه مقداد‌ در روستای میدان  این شهرستان و دیگر مدارس از جمله مدارس عشایری بود .
به نظر می رسد همه چیز با هم همخوانی دارد، تابلو مدرسه ابتدایی مقداد روستای میدان  که تاریخ تأسیس آن را در سال ۱۳۳۰ با افتخار یادآوری می نماید با چراغ والور در کلاس درس !!!!؟؟چه کسی مسئول پیگیری مرمت و بازسازی و فراهم نمودن حداقل فضای آموزشی مناسب و تامین تجهیزات رفاهی دانش آموزان معصوم و بی پناه مشتاق آموزش و یادگیری در مناطق روستایی و عشایری است ؟
قاعدتاً مسئولین آموزش و پرورش شهرستان و استان بایستی پاسخگوی کم توجهی و سهل انگاری در پیگیری مسائل و ‌ مشکلات موجود باشند.
بختیاری ضمن ابراز تأسف از ادامه این وضعیت بیان داشت علیرغم سفر اخیر معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس و مدیرکل آموزش و پرورش عشایری کشور به شهرستان رابر و قول مساعد در خصوص رفع پاره ای از مشکلات که بعضاً بخشی از آن تحقق یافته است موضوع مدرسه مقداد و دیگر مدارس را به طور جد پیگیری می نماید.
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :