به گزارش “صبح رابر”؛ به نقل از صاحب نیوز؛ سردار محمدرضا نقدی پیش از ظهر امروز در جمع کارکنان سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان پبرامون مسایل روز اظهار کرد: در حال حاضر ۲۷۵ شبکه رادیویی و تلویزیونی به زبان فارسی با حمایت غرب، شبانه روز در حال فعالیت علیه انقلاب و ایران هستند و حداقل ۲۰۰ فیلم با موضوعات ضدایرانی مستقیم ساخته اند، ولی ملت ایران با این وجود ایستاده و همچنان برارزش های دینی خود پافشاری می کند.

وی عنوان کرد: در حقیقت ایران اسلامی حتی در برابر جنگ اقتصادی پیروز شده، ولی تصویرسازی رسانه های خارجی خلاف واقع است، گویی که امریکا پیروز و ایران شکست خورده است.

آمریکا فرو پاشیده و نابود شده است
نقدی اذعان کرد: آمریکا را باید با فعل ماضی صرف کنیم؛ آمریکا فرو پاشیده و نابود شده و یک روزی ابرقدرت بود و آن دوران تمام شد. امروز دولتمردان آمریکا هرگز جرات رفتن با ماشین روباز به کشورها را ندارند، چرا که با سنگباران ملت ها مواجه می شوند. این در حالی است که رئیس جمهور آمریکا توسط دوستان خود در اجلاس سران بین الملل مورد تمسخر قرار گرفته شد.

دست ایران در زمینه اقتصادی پر است

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه با تاکید بر اینکه امروز مشکلات جامعه ربطی به انقلاب ندارد گفت: حل مشکل اقتصادی و معیشتی مردم در برابر مشکلات انقلاب در طول ۴۰ سال از همه راحت تر است، در اقتصاد دست ایران پر است، اقتصاد؛ انرژی، مواد اولیه و نیروی انسانی می خواهد که در ایران همه آنها موجود است.

نقدی گفت: در آستانه چهل سالگی انقلاب هستیم، بنابراین باید دستاوردها و برکات انقلاب اسلامی بازشناسایی و تبیین شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران بیان کرد: انقلابی پر عظمت که تمام مناسبت ها را تحت شعاع قرارداده است باید بیش از این بیان و تعریف شود، ولی متاسفانه به دلیل درگیری با مسایل پیش پا افتاده ما از انجام این رسالت غافل ماندیم.

زمان شکرگزاری نعمت انقلاب فرا رسیده است

وی با بیان این که دشمن درصدد است که مسایل مهم چهل سالگی انقلاب تبیین نشود و با منفی بافی و بیان مسایل جزئی همچون گرانی دلار و ارز و … درصدد تحقق این هدف شوم خود است، ابراز کرد: در حال حاضر موقع شکرگزاری نعمت انقلاب فرا رسیده است؛ دشمن در همه عرصه ها مقابل ملت ایران شکست خورده است. امریکا در مبحث جنگ اقتصادی خود کشوری است که شکست خورده است، واقعیت انقلاب اسلامی ایران این است که ایران، لبنان، عراق، سوریه و یمن را از دست آمریکا خارج کرده است

انقلاب اسلامی در چهل سال مبارزه، آمریکا را از صدر به زیر کشید

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران بیان کرد: انقلاب اسلامی در چهل سال مبارزه، آمریکا را از صدر به زیر کشید. آمریکا امروز ۲۱ هزار میلیارد دلار بدهی خارجی دارد و طبق پیش بینی ها میزان بدهی ها تا قبل از سال۲۰۳۰ به میزانی خواهد رسید که فروپاشی انکار ناپذیر خواهد بود.

وی با بیان اینکه جهانی سازی و اقتصاد جهانی جزء اصول ۵۰ ساله آمریکا بود که امروز رئیس جمهور این کشور آن را منکر می شود، گفت: امروزه فروپاشی نظام لیبرال دموکراسی را شاهدیم. علی رغم همه این واقعیت ها هنوز عده ای از سایه جنگ آمریکای روبه زوال رفته می ترسند، در حالی که واقعیت انقلاب اسلامی ایران این است که ایران، لبنان، عراق و سوریه، یمن و… را از دست آمریکا خارج کرده است.

انقلاب اسلامی برای استقلال و آزادی مردم ایجاد شد

نقدی افزود: انقلاب اسلامی برای استقلال و آزادی مردم ایجاد شد، آیا واقعا استقلال کشور و آزادی مردم دچار خدشه شده است، در رژیم پهلوی روزانه ۶میلیون بشکه نفت با جمعیت ۳۰میلیون نفری کشور بفروش می رفت، اغلب مردم ایران در زمان پیش از انقلاب بی سواد و ۷۰درصد در روستاها بودند که گاز، آب آشامیدنی و برق نداشتند. رشوه توسط خاندان پهلوی به صورت علنی و رسمی گرفته می شد، فقط شاه پهلوی شخصا ۸۳ کاخ در جای جای جهان داشت، ولی امروز رهبر ایران در چه منزلی زندگی می کند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران تصریح کرد: انقلاب، ملت ایران را از ۲۵۰۰سال زندگی نکبت بار شاهنشاهی آزاد کرد و برای ما اسلام و آزادی را به ارمغان آورده است.

نقدی با تاکید بر اینکه امروز مشکلات جامعه ربطی به انقلاب ندارد تصریح کرد: اگر امروز آرامش در جامعه وجود دارد به این دلیل است که مردم می دانند انتخاب و رأی خودشان بر جامعه حاکم است و ولایت فقیه وظیفه دارد اگر مردم تصمیم و رأیی گرفتند آن را بپذیرد حتی اگر رای آنها بر خلاف نظر ایشان باشد، اما شما کدام دموکراسی را در دنیا سراغ دارید که در اوج قدرت و اقتدار اینگونه پای رای و نظر مردم بایستد.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران با اشاره به این که مشکلات امروز ذره ای از ارزش های انقلاب کم نمی کند و هر جایی که انقلابی عمل نکردیم شاهد مشکلات هستیم، اظهار کرد: نارضایی مردم باید به سمت عاملان مشکلات جامعه و اقتصاد برود.

سرادر نقدی عنوان کرد: امروز حل مشکل اقتصادی و معیشتی مردم در برابر همه مشکلات پیش روی انقلاب در طول ۴۰ سال از همه راحتر است، در اقتصاد دست ایران پر است، اقتصاد؛ انرژی و مواد اولیه و نیروی انسانی می خواهد که در ایران موجوداست.

وی تصریح کرد: هیچ کشوری اقتصادش با مذاکره و روابط خارجی شکوفا نشده است. راه شکوفایی اقتصادی مذاکره نیست، ریشه مشکلات به دو اصل برمی گردد، نخست سبک زندگی برخی مسئولین و دوم بحث عدم اسلامی بودن علوم انسانی در دانشگاه ها می باشد.

وی در توضیح اسلامی نبودن علوم انسانی، افزود: کارمند وزارت خارجه ایران دقیقا همان دروس کارمند وزارت خارجه آمریکا را می خواند و همان موازنه قدرت را می داند و حرفی از ایستادگی در برابر مستکبر را نمی فهمد.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :