به گزارش “صبح رابر”؛ همزمان با اعمال تحریم های جدید آمریکا علیه بسیج، کابران فضای مجازی،  مسئولین، ائمه جمعه  و جماعات، هیئت امنا، بسیجیان، دانش آموزان و مردم شهرستان رابربا پیوستن به پویش مردمی “#بسیجی_ام” که شعار آن لبیک یا خامنه ای است با انتشار مطالبی از این سازمان مردمی حمایت کردند.

 

هموطنان برای شرکت در این پویش می‌توانند کلیپ ها، عکس‌ها و دلنوشته‌های، شعرهای  خود درباره بسیج، جهاد و مجاهدت را به نشانی کانال های این پایگاه خبری صبح رابر  در فضای مجازی ارسال کنند.

پویش مردمی «بسیجی ام» به همت بسیج رسانه شهرستان رابر همزمان با آغاز هفته بسیج وهفته وحدت آغاز  شد.

در این  اقدامی خود‌جوش، پویش مردمی “#بسیجی‌_ام” در حمایت از بسیج و لبیک به فرمایشات امام خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی،تعداد زیادی از مسئولان و مردم در آن عضو شدند.
ما بسیجیان اعلام می‌کنیم تا آخرین قطره خون و آخرین فشنگ سلاح و قلم خود پای آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام خمینی رحمه‌الله‌علیه و امام خامنه‌ای مدظله‌العالی خواهیم ایستاد.
در این راه سعی خواهیم کرد بر مفاهیم بنیادین یک بسیجی تکیه کرده و با این مفاهیم غنی و استوار در جهت تربیت، آموزش و ارتقای جوانان و نوجوانان تأثیرگذار باشیم.
در پویش مردمی من بسیجی‌ام سعی شده بدون در نظر گرفتن تفاوت‌های قومی و زبانی و حتی جناح‌بندی‌های سیاسی حداکثر افراد جامعه دربرگرفته شود و علاقه‌مندان می‌توانند به این پویش بپیوندند.

در حال تکمیل

این خبر را به اشتراک بگذارید :