به گزارش “صبح رابر”؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رابر ضمن خیر مقدم، به تلاش های حلقات صالحین وکسب  رتبه اول در سطح استان اشاره کرد وگفت: در آستانه جشن چهل سالگی انقلاب، وظیفه فرماندهان ، سر مربیان و سرگروه های صلحین  بیان دستاوردها و مقایسه دستاوردهای قبل از انقلاب برای نسل جوان است.

وی با بیان اینکه هفتاددرصدنسل کنونی دوران قبل از انقلاب را تجربه نکردند افزود: دشمن اوضاع ایران در قبل از انقلاب را ایده آل جلوه می دهد و اوضاع کنونی را در حالت بن بست؛  این وظیفه ما را سنگین تر می کند.

سرهنگ دوم پاسدار مصطفی امام بخش بر ضرورت تبیین دستاوردهای انقلاب تأکید کرد و گفت: مقایسه ایرانِ قبل و بعد از انقلاب، می‌تواند واقعیت‌های مهمی را برای نسل‌های کنونی انقلاب تببین کرد.

وی افزود:  در چنین شرایط حساس کشور که هجمه های مختلفی وارد می شود، اهمیت تبیین دستاوردهای انقلاب  و پیشرفت جمهوری اسلامی در فناوری ها و کرامات انسانی به‌عنوان یک وظیفه و فرصتی مناسب  برای حلقات صالحین تا دهه فجر است.

امام جمعه رابر در این جشنواره حلقات صالحین را دعوت به خوبی و زدودن رذایل اخلاقی کرد و گفت: حلقه های صالحین نفستان را تعلیم به خوبی ها و ترک رذایل دهید، نفس را مراقبت کنیدو نگذارید؛ آلوده شود،حضرت عزاییل به زودی به سراغ ما هم خواهد آمد، جوان و پیر ندارد.

 

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :