پایگاه اطلاع رسانی صبح رابر

۱۷:۵۹:۱۵ - دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
روز بد قاچاقچیان در رابر
نیروی انتظامی امروز از دستگیری سه گروه قاچاقچی در رابر خبر داد.

به گزارش “صبح رابر”؛ فرمانده انتظامی شهرستان رابر از کشف 11قطعه پرنده کمیاب “سهره” ودستگیری یک نفر قاچاقچی، کشف 2هزارلیتر سوخت قاچاق و 40راس گوسفندقاچاق خبر داد.

سرهنگ حمیدناصری اظهارداشت: ماموران کلانتری مرکزی این فرماندهی حین کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی شهرستان به یک دستگاه خودروی پژو 405مشکوک وآن را متوقف کردند.

وی در ادامه به اظهارات ضدونقیض راننده خودرو اشاره کرد وگفت: ماموران پلیس در بررسی های بعدی 11قطعه پرنده کمیاب سهره را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان رابربا بیان اینکه  قاچاق پرندگان ازجمله جرایمی است که فرصت طلبان در این حوزه باشکاروفروش غیرمجاز سبب از بین رفتن وانقراض این گونه های کمیاب می شوند گفت: با مشارکت واطلاع رسانی این گونه موارد به مراجع مرتبط به خصوص پلیس در حفظ محیط زیست سهیم باشند.

وی، همچنین  از کشف 2000لیتر سوخت قاچاق در این شهرستان خبردادگفت: در این رابطه طی‌اجرای طرحی ماموران پلیس اطلاعات این فرماندهی با همکاری پاسگاه هنزاء حین کنترل خودرو های عبوری در محورهای ورودی شهرستان به یک دستگاه نیسان ویک دستگاه پژو مشکوک شده وآن را متوقف نمودند.

فرمانده انتظامی رابر بیان داشت: در بازرسی از خودروها مقدار2هزارلیتر گازوئیل قاچاق کشف و دو نفرقاچاقچی را در این زمینه دستگیرکردند.

وی تصریح کرد: یکی از راهبردی ترین اولویت ها در مسیر حمایت از کالای ایرانی مبارزه با قاچاق کالا وارز است چرا که با نگرش به تاثیرات مخرب کالای قاچاق بربازار به خوبی در می یابیم اشاعه پدیده قاچاق کالا مانعی مهم برای رسیدن به آرمان‌های تعریف شده درحمایت از کالای ایرانی است.

فرمانده انتظامی شهرستان رابر  نیزاز کشف 40راس گوسفندقاچاق ودستگیری دوقاچاقچی در این شهرستان خبرداد و گفت: ماموران پلیس آگاهی با همکاری پلیس ناجای این فرماندهی در راستای مبارزه با قاچاق دام ضمن گشت زنی مستمر یک دستگاه کامیونت حامل احشام را مشاهده وتوقیف کردند.

وی، با بیان اینکه در بازرسی از کامیونت ایسوز40رأس گوسفند که فاقد هر گونه مجوز از اداره دامپزشکی بود؛ کشف شد، افزود: کارشناسان ارزش ریالی احشام را یک میلیارد ریال برآورد کردند.

ناصری در پایان خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با قاچاقچیان وافرادی که برای سودجویی بیشتراقدام به قاچاق می کنند برخورد قاطع وقانونی خواهدکرد واجازه جولان به آنها نخواهد داد.

 انتهای پیام /

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب