پایگاه اطلاع رسانی صبح رابر

۸:۱۲:۳۵ - یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رابرپایگاه مرکز پیام 115ندارد
شهرستان رابر این مرکز پیام 115ندارد و با شماره 3 رقمی 115 اپراتور بافت پاسخگوست شاید یکی از دلایل تأخیر در اعزام آمبولانس به محل حادثه این مشکل باشد.

به گزارش “صبح رابر” ؛ مرکز هدایت عملیات اورژانس شهرستان که دیسپچ هم نامیده می شود اولین خط ارتباط مردم با اورژانس 115 می باشد.مردم از طریق تلفن سه رقمی 115 در 24 ساعت شبانه روز نیازهای خود به خدمات اورژانس و فوریتهای پزشکی را اعلام می کنند.

 از دیگر وظایف این واحد هدایت عملیات اورژانس بوده که وظیفه اعزام نزدیکترین آمبولانس را به محل حادثه دارد.از دیگر وظایف مرکز عملیات کنترل آمار و اطلاعات و نظارت بر کل ماموریتهای انجام شده در شهرستان می باشد.هدایت عملیات های ویژه اورژانس در سراسر شهرستان و اطلاع رسانی آن به مراجع ذیصلاح یه عهده مرکز عملیات اورژانس شهرستان می باشد.

 شهرستان رابر این مرکز پیام 115ندارد و با شماره 3 رقمی 115  اپراتور بافت پاسخگوست شاید یکی از دلایل تأخیر در اعزام آمبولانس به محل حادثه این مشکل است.

مهمترین درخواست اورژانس رابر داشتن واحد مرکز پیام ( دیسپج) جداگانه بوده تا خدمت رسانی بهتر اورژانس ۱۱۵ برای مردم  این شهرستان شاهد باشیم.  

انتهای پیام

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب