پایگاه اطلاع رسانی صبح رابر

۲۰:۱۱:۴۱ - سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با حضور رئیس هیئت فوتبال استان کرمان؛
آیین تودیع و معارفه رئیس هیئت فوتبال شهرستان رابربرگزار شد
در مراسم تودیع و معارفه رئیس هیئت فوتبال رابر از خدمات چندین ساله‌ی جواد سلندری رئیس سابق هیئت فوتبال شهرستان رابر تقدیر و سعید سلاجقه به عنوان رئیس جدید این هیئت معرفی شد.

به گزارش “صبح رابر”؛ علی قرایی، رئیس هیئت فوتبال استان کرمان در آیین تودیع و معارفه رئیس هیئت فوتبال شهرستان رابر با اعلام اینکه در این خطه شهیدپرور که قدم می‌گذارم، احساس غربت نمی‌کنم، گفت: رابر یک منطقه ویژه است که نگاه تمام جهان اسلام به واسطه زادگاه سردار سلیمانی، این سرباز واقعی ولایت، به آن معطوف است و باید به آن ویژه نگاه کرد.

راه اندازی ۳ پایگاه استعدادیابی فوتبال در رابر، بافت و ارزوییه

وی افزود: خودم را سرباز کوچک این سرباز بزرگ ولایت می‌دانم و به او افتخار می‌کنم.

قرایی با تأکید بر اینکه فوتبال رابر باید جایگاه فراموش شده خود را در استان پیدا کند، تصریح کرد: تا زمانی که مدیران محلی اینجا، یکی از اولویت‌های مهم شان ورزش نباشد و پای کار نباشند، مشکلات فوتبال رابر حل نمی‌شود.

وی بیان داشت: هر بار که به شهرستان رابر سفر می‌کنم، به واسطه اینکه جای جای این شهر به یاد و نام شهدا معطر شده، احساس غربت نمی‌کنم و همیشه وظیفه خود می‌دانم نگاه ویژه‌ای به این شهر داشته باشم.

راه اندازی ۳ پایگاه استعدادیابی فوتبال در رابر، بافت و ارزوییه

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان با اشاره به اینکه رابر به دلیل مشکلات سخت افزاری در بحث زیرساخت‌ها و نبود یک برنامه مدون و استراتژیک اجرایی، متأسفانه از فوتبال استان کمی عقب است، تأکید کرد: همه باید دست به دست هم دهیم و این محرومیت را بزداییم.

قرایی افزود: هیئت استان آمادگی کامل دارد، در اجرای برنامه‌های فوتبال، به کمک این شهرستان بیاید، اما این امر مستلزم آن است، برنامه‌ای برای ارتقای فوتبال شهرستان به ویژه بحث آموزش، بانوان و فوتسال طراحی شود تا با تعیین راهکار‌هایی کمک کنیم، وضعیت فعلی فوتبال رابر ارتقا یابد.

وی از راه اندازی پایگاه استعدادیابی باشگاه گل گهر با موافقت جواهری مدیرعامل این باشگاه در سه شهرستان رابر، بافت و ارزوییه طی روز‌های آینده خبر داد.

قرایی تصریح کرد: در شرایط فعلی اقتصادی که مردم نگرانند، محیط ورزش تنها جایی است که می‌تواند با رونق شور و نشاط، جامعه را به آینده امیدوار سازد.

وی ورزش را یک سرمایه گذاری مهم اجتماعی دانست که می‌تواند جوانان را به واسطه آن از آسیب‌های اجتماعی حفظ کرد.

راه اندازی ۳ پایگاه استعدادیابی فوتبال در رابر، بافت و ارزوییه

در پایان این مراسم از خدمات چندین ساله‌ی جواد سلندری رئیس سابق هیئت فوتبال شهرستان بافت تقدیر و سعید سلاجقه به عنوان رئیس جدید این هیئت معرفی شد.

گفتنی است؛ دکتر قرایی و همراهان از زمین چمن مصنوعی و تازه تأسیس شهر رابر بازدید کرد.

انتهای پیام/

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب