پایگاه اطلاع رسانی صبح رابر

15:52:26 - دوشنبه 5 اردیبهشت 1401
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جلسه ستاد امتحانات اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان تصمیم گیری و اعلام شد
زمان برگزاری امتحانات خرداد ماه در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰
در جلسه ستاد امتحانات اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان در خصوص زمان برگزاری امتحانات خرداد ماه در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ تصمیم گیری و اعلام شد امتحانات دانش آموزان در همه دوره های تحصیلی در بازه زمانی ایکم تا بیست و هشتم خرداد ۱۴۰۱ و به صورت حضوری برگزار می شود.

به گزارش“صبح رابر”؛ به نقل از  راه آرمان؛ مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: امتحانات دانش آموزان در دوره ابتدایی در قالب آزمون های عملکردی از تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ لغایت ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ و آزمون های پایه ششم به صورت هماهنگ منطقه ا ی برگزار می شود.

رضا رضایی افزود: امتحانات دانش آموزان متوسطه دوره اول از تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ لغایت ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ و امتحانات پایه نهم به شیوه هماهنگ استانی برگزار می شود.

وی با تاکید بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی در حوزه های برگزاری امتحانات اظهار داشت: امتحانات دانش آموزان متوسطه دوره دوم در شاخه  های نظری، فنی و حرفه ای وکاردانش در بازه زمانی امتحانات نهایی پایه دوازدهم از تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ لغایت ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ برگزار می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان بیان کرد:  امتحانات هماهنگ استانی سال سوم متوسطه نظام قدیم (سالی واحدی) شاخه فنی و حرفه ای  نیز از تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ لغایت ۱۴۰۱/۰۳/۲۳  برگزار می شود.

انتهای پیام/

تابناك وب سجام تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب