پایگاه اطلاع رسانی صبح رابر

18:49:49 - یکشنبه 22 بهمن 1402
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 سردار رمضان شریف:
امروز همه دنیا یک‌صدا علیه آمریکاست این الهام‌بخشی انقلاب اسلامی است
سردار رمضان شریف در جشن ۴۵ سالگی انقلاب اسلامی در زادگاه سردار دلها گفت: امروز همه دنیا یکصدا علیه آمریکاست این الهام بخشی انقلاب اسلامی است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی “صبح رابر”؛ سردار رمضان شریف در جشن ۴۵ سالگی انقلاب اسلامی در زادگاه شهید سلیمانی گفت: در جمع شما مردم مؤمن و ولایت‌مدار نامدار و خونگرم شهرستان رابر زادگاه سردار دل‌ها حضور پیدا کردم و از نزدیک شما را در آستانه ورد به چهل و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و ایام پر خبر و برکت ماه شعبان ببینم.

 وی، با بیان اینکه استان کرمان بعد از شهادت سردار سلیمانی عزیز موردتوجه دوستان و دشمنان انقلاب اسلامی به‌صورت ویژه هست، افزود: دشمنان در صدد انتقام گرفتن از حاج‌قاسم هستند صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها شکست خودشان را محصول تلاش‌ها و مجاهدت‌های این سرباز ولایت، سرباز مردم ایران کسی که تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی را به‌گونه‌ای عملیاتی و اجرایی کرد که مقام معظم رهبری از مکتب حاج‌قاسم نام بردند که بسیار معنادار و مسئولیت‌آفرین است.

انقلاب تحول بزرگی در دنیای حکمرانی ایجاد کرد

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران یاد و خاطره امام راحل را گرامیداشت و عنوان کرد: مردم ما محصول تدابیر حکیمانه و راهگشا و دشمن‌شکن امام راحل است.

 وی با اشاره به دوران ۴۵سالگی انقلاب اسلامی افزود: دشمن همواره تلاش کرده آن سنگ و بنایی که امام گذاشته را خدشه‌دار کند.

 سردار رمضان شریف گفت: جا دارد در دهه فجر برای جمعیت جدید کشورمان که ۵۰ میلیون از جمعیت این کشور را تشکیل می‌دهند در دوران انقلاب و دفاع مقدس جمعیت کشورمان ۳۵ میلیون نفر جمعیت بوده امروز ما ۸۵ میلیون جمعیت هستیم که ۵۰ میلیون از جمعیت این کشور دوران ستم‌شاهی، مبارزات امام و روحانیت را ندیده، دوران استقامت این ملت را ندیده و سختی و ناملایمات این ملت از نزدیک لمس نکرده و دشمن از همین شکاف نسلی و فاصله بین‌نسلی استفاده می‌کند با عملیات روانی و رسانه حرفه‌ای گسترده تلاش می‌کند اصل انقلاب و حرکت مردم را زیر سؤال ببرد

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران اظهار کرد: جوانان عزیز امام این کشور را از سر خاندان سلطنتی طولانی‌مدت رهایی بخشید این کشور را از حلقوم آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها بیرون کشید و به صاحبان اصلی آن که شما مردم هستید تحویل داد.

 سردار رمضان شریف گفت: امروز که ۴۵ سال از پیروزی انقلاب می‌گذرد شما خاطرات و نوشته‌های خود آمریکا و اروپا نگاه کنید به عظمت این انقلاب به عظمت کاری که امام کرد پی می‌برید.

 وی خطاب به مردم گفت: کار ساده‌ای نبود آمریکایی‌ها و شوروی ها و همه کشورهای دنیا را به دو گروه تقسیم کرده بودند آنچه باعث آمریکایی‌ها و هم‌پیمانش انقلاب را به رسمیت نشناسند همین موضوع که امام راه سومی را مقابل ملت‌ها گذاشت راهی که برگرفته از قرآن کریم و فرهنگ پیامبر اکرم ص که بهترین نسخه شفابخش ملت‌ها در دنیا و آخرت هست امام این را به دنیا و جوامع بشری هدیه کردند.

 سردار رمضان شریف بیان کرد: یک‌بار دیگر آیین الهی و دین در متن زندگی مردم قرار گرفت دلیل اینکه انقلاب امام و مردم ایران به‌سرعت در همه جای دنیا گسترش یافت انطباق این انقلاب با فطرت ذاتی مردم است.

 وی اذعان کرد: دلیل توجه دنیا به انقلاب اسلامی این نکته است این راه سوم استقلال، آزادی، شرف و حیثیت را به کشورها ارزانی داشت و ۴۵ سال این ملت با همه ناملایمات ساختند و انقلاب را امتداد دادند.

 سردار رمضان شریف گفت: امروز مردم ما در سکوی بلندتر از دشمنان انقلاب اسلامی ایستاده‌اند این چیزی نیست که فقط ما می‌گوییم همه دنیا می‌گوید.

 وی تأکید کرد: انقلاب چیزی نبود که در بهمن ۵۷ اتفاق بیفتد یک رژیمی برود و یک نظام سیاسی دیگری حاکم شود.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران تصریح کرد: انقلاب تحول بزرگی در دنیای حکمرانی ایجاد کرد اینکه ایران اسلامی و مردمان این سرزمین همواره موردتوجه هستند به‌خاطر عظمت انقلاب و کاری که امام کرد به‌خاطر عظمت راهی است که مردم ما در اطلاعت از رهبری تا امروز پیمودند.
 وی ادامه داد: دشمنان خواب‌های متعددی دیده بودند که این انقلاب به ۶ ماه و یکسال نمی‌رسد امروز ما وارد چهل و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب می‌شویم انقلابی زنده پویا و الهام‌بخش که دنیا به آن توجه دارد همه عظمت مسلمان‌ها و امت اسلامی مرهون انقلاب امام است.

 سردار رمضان شریف بیان کرد: این انقلاب الهام‌بخش بود شما جنایات اسرائیل را در غزه و فلسطین ببینید در سال ۴۳ چند سال قبل از پیروزی انقلاب جمله امام که فرمودند: اسرائیل رژیم ضد بشریت و دشمن شماره یک مسلمان است این دوراندیشی امام را ببینید سال ۴۳ امروز ما در سال ۱۴۰۲ هستیم و مردمان جهان تازه به ماهیت رژیم صهیونیستی پی بردند.
وی گفت: نزدیک به ۴ ماه و اندی که یک شهر محاصره شده با تراکم جمعیت بالا را هدف انواع و اقسام بمباران‌ها و موشک‌باران‌ها بر خلاف همه مقررات بین‌المللی در زمان جنگ بیش از ۳۰۰۰ نفر را به شهادت رساندند و بیش از ۷۰ و ۸۰ هزار نفر را زخمی کردند تمام مساجد و مجالس و کلیساها امکان استقرار توده‌های مردم را بمباران کردند همه دنیا یک‌صدا علیه اسرائیل و آمریکا این الهام‌بخشی انقلاب اسلامی است.

حماسه عظیم ملت مقاوم حیثیت نداشته صهیونیستی را بعد از ۷۰ سال به باد دادند

سردار رمضان شریف افزود: هر چند که مردم دنیا دیر به ماهیت رژیم صهیونیستی پی بردند؛ اما شما ببینید رهبر انقلاب بعد از رحلت حضرت امام (ره) در تمام این سال‌ها اسرائیل را دشمن شماره یک امت اسلامی می‌دانستند و می‌دانند و همواره این را به جوامع اسلامی و بشری گوشزد کردند.
وی گفت: دنیا، نهادهای بین‌المللی بی‌خاصیت نتوانستند به ماهیت این رژیم پی ببرند و امروز به تعبیر ما افسار پاره کرده است به هیچ قاعده و قانونی پایبند نیستند و عجیب اینجاست که در برابرشان یک ملت مقاوم رزمندگانی شجاع که یاد حاج‌قاسم را هر لحظه برای ما زنده می‌کند درود بر تو ای مرد بزرگ که شاگردان و تربیت‌یافتگان شما چه حماسه عظیمی آفریدند حیثیت نداشته صهیونیستی را بعد از ۷۰ سال به باد دادند.
سردار رمضان شریف عنوان کرد: امروز همه دنیا یکپارچه علیه رژیم صهیونیستی نفرت از آمریکایی‌ها در بالاترین حد خودش هست و محبوبیت انقلاب اسلامی بر خلاف آن چیزی که رسانه‌ها تصویرسازی می‌کنند محبوبیت بسیار بالایی است.

وی گفت: امروز همه عقلای عالم پی بردند که چرا انقلاب اسلامی و مردم ایران در روزهای جهانی قدس فریاد علیه رژیم صهیونیستی می‌زدند؛ چون ملت ایران به تأسی از امامین انقلاب به ماهیت رژیم صهیونیستی پی برده بودند.

سردار رمضان شریف خطاب به مردم اظهار کرد: ما به فضل الهی به برکت رهبری امامین انقلاب، به برکت استقامت ملت عزیزمان و به برکت خون بیش از ۲۰۰ هزار شهید این سرزمین امروز در عالی‌ترین شرایط ممکن انقلاب اسلامی وارد چهل و ششمین سالگرد خودش می‌شود این ادعا نیست این واقعیتی است دشمن جنگ را علیه ما به‌قصد نابودی انقلاب اسلامی و تجزیه کشور ما تحمیل کرده بود که شکست خورد.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران گفت: مگر پیروزی در جنگ پیروزی پیام انقلاب اسلامی نیست، دهانه اروند در شهر فاو یک مسجدی است به شکل یک کشتی به‌گل‌نشسته صدام بعد از اینکه فاو را پس گرفت اعلام کرد انقلاب اسلامی حد و مرزی شهر فاو بود و در اینجا کشتی انقلاب اسلامی به‌گل‌نشسته است آن موجود خبیث و کوته‌بین نمی‌دانست این انقلاب بزرگ‌تر از این حرف‌هاست.
 وی ادامه داد: امام پذیرش قطعنامه را سکوی پرش دیگری برای انقلاب اسلامی قراردادند و در پیام مهمشان فرمودند: پرچم اسلام بر کره زمین توسط فرزندان مسلمان برافراشته خواهد شد.
 سردار رمضان شریف گفت: صدام تصورش این بود که در فاو کشتی انقلاب به‌گل‌نشسته است امروز هرچند از ژنرال‌های قد کشیده صدام خبری نیست امروز دنیا فهمید مرز انقلاب اسلامی کجاست، امروز دنیا فهمید پیام انقلاب اسلامی چه نقاطی را درنوردیده است.

وی گفت: پیام انقلاب اسلامی چه عظمتی به امت اسلامی داده است ۷۴ سال ظلم صهیونیست‌ها روبه‌پایان است.

آزادی بیت‌المقدس قریب‌الوقوع است

سردار رمضان شریف ادامه داد: آزادی بیت‌المقدس قریب‌الوقوع است شما بدانید دیگر اسرائیل به سبک قبل از طوفان الاقصی وجود خارجی ندارد تمام حیثیت نداشته آنها که با امپراتوری رسانه‌ای تولید شده بود از بین رفت اینها روزگاری ادعا کردند اگر ارتش‌های همه کشورهای عربی با هم شوند قادر نیستند یک شکست نظامی را به رژیم صهیونیستی تحمیل کنند.
 وی عنوان کرد: روحت شاد حاج‌قاسم چه کردی مردم بزرگ، فرزندی که دامان این سرزمین رشد پیدا کرد کاری کرد که نه‌تنها ارتش‌های همه کشورهای عربی بلکه یک سازمان آزادی‌بخش محصور در غزه امروز ۳۰۰ هزار رزمنده را مقابل اسرائیل قرار داده و هزار نفر از آنها آفرینندگان طوفانی الاقصی بودند ۲۰۰۰ نفر آنها همچنان مهیا درگیری هستند.

سردار رمضان شریف ادامه داد: به لطف پروردگار با همه بمباران‌هایی که رژیم صهیونیستی داشته سازمان رزم حماس که سازمان آزادی‌بخش مردمی و مورد قبول فلسطینیان در سرتاسر سرزمین اشغالی دست‌نخورده است درود خداوند بر این تدبیر و حکمت و دانایی.

وی عنوان کرد: صهیونیست‌ها بیش از ۱۰۰ روز سه هدف اعلام کردند. ما رهبران حماس را ترور می‌کنیم حماس از صحنه خارج می‌کنیم ما تونل‌های حماس را کشف می‌کنیم ما اسرا با نبرد نظامی آزاد و مردم غزه را آواره می‌کنیم کدام‌یکی از اینها تحقق پیدا کرده است هیچ‌کدام . 

سردار رمضان شریف گفت: همچنان رزمندگان مقاومت و مردم مقاوم غزه و فلسطین این رویارویی ادامه می‌دهند و دنیا مدال پیروزی را به مردمان فلسطین و رزمندگان حماس تقدیم کرده است و این یکی از دستاوردهای نهضت امام و انقلاب اسلامی هست که هدیه بزرگی به امت اسلامی، جهان عرب و همه بشریت است. 

وی خطاب به مردم افزود: انقلاب در همه حوزه‌ای علمی، فنی، اقتصادی، نظامی و امنیتی دستاوردهای بسیار بزرگ و قابل افتخاری داشته است دشمن تلاش می‌کند داشته‌ها و دستاوردهای انقلاب را زیر سؤال ببرد و مشکلات ناچیز ما را برجسته کند. 

سردار رمضان شریف ابراز کرد: ما باید هوشیار باشیم در دهه فجر به دستاوردهای نظام و انقلاب بپردازیم و امید را در دل جوانان زنده کنیم چیزی که دشمن دقیقاً برعکس آن تلاش می‌کند.

وی ادامه داد: امروز با یک نگاه اجمالی به وضعیت ایران اسلامی و طرف‌دارانش و دشمنان این نظام و طرف‌دارانشان ما به‌خوبی می‌فهمیم که برنده این میدان انقلاب الهام‌بخش مردم ایران است. 

سردار رمضان شریف گفت: مردم عزیز ما منکر برخی از مشکلات معیشتی و بیکاری نیستیم؛ اما عظمت و دستاوردهای انقلاب بیش از آن چیزی که به آن می‌پردازند استقلال و آزادی آرزوی ملت‌هاست و داشتن یک حکومت دینی آرزوی ملت‌هاست در کنار همه ضعف‌ها اما عظمت انقلاب فوق‌العاده است. 

وی ادامه داد: ملت ایران رها شده است از تحقیر آمریکا ۱۳۰ هزار مستشار آمریکایی تمام امورات این کشور را در اختیار داشتند بعد از آن خاندان پهلوی و ملت ستمدیده از کمترین امکانات در این کشور برخوردار نبودند مردم عزیز امروز مسئولین کشور با افتخار می‌گویند ۹۸درصد از نعمت گاز در این جغرافیا پهناور کشور و ۹۹درصد از نعمت برق برخوردار هستند سیستم بهداشت و درمان کشور ما در خاورمیانه منحصربه‌فرد است ۲۸۰ هزار دانشجو پزشکی و مرتبط با علوم پزشکی داریم امروز متخصصین در کشور به برکت انقلاب در این ۴۵ سال تربیت شده که خیلی از بیماران دنیا علاقه‌مند هستند ایران مهاجرت کنند برای درمان و گرفتن خدمات درمانی. 

دوران دفاع مقدس یکی از سخت‌ترین مقاطع حیات این کشور است

سردار رمضان شریف عنوان کرد: دوران دفاع مقدس یکی از سخت‌ترین مقاطع حیات این کشور است شهر رابر با آن جمعیت آن موقع ۳۵۰ شهید داده ببینید؛ چون ما توانمندی دفاعی و نظامی مستحکمی برای حفاظت از کشور نداشتیم رژیم شاه تسلیحات زیادی خریده بود؛ اما نه برای امنیت مردمان این سرزمین برای حفظ منافع آمریکا و صهیونیست‌ها. 

سردار رمضان شریف گفت: امروز در ۴۶ سالگرد پیروزی انقلاب می‌توانیم این را با صدای بلند اعلام کنیم که فرزندان شما در نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران قادر هستند از جغرافیای این کشور، از امنیت مردمان این سرزمین و از هواداران این انقلاب بزرگ حفظ و حراست کنند. 

وی امنیت را یکی از بالاترین خواسته‌های جوامع خواند و افزود: خدا را شاکر هستیم امروز امنیت پایداری بر کشور ما حاکم است دشمنان بزرگی که خودشان را بالاترین و بزرگ‌ترین قدرت نظامی دنیا می‌دانستند در مقابل انقلاب و عظمت فرزندان شما در حوزه دفاعی و نظامی زانو زدند امروز آنها هم پرهیز می‌کنند از اینکه مستقیم با ما درگیر شوند و می‌دانند که فرزندان این سرزمین یادگاران دوران مقدس و نسل جدید جامعه ما هنوز با تمام وجود از انقلاب دستاورد آن برای تدابیر رهبر معظم انقلاب در صحنه میدان هستند. 

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران گفت: سرنوشت داعش شاهد مثال خوبی است نه دوران دفاع مقدس نه دوران مقابله با گروه‌های تجزیه‌طلب، نه دوران مقابله با تحریم‌های دشمن هیچ‌کدام نتوانست انقلاب اسلامی را متوقف کند. 

انقلاب با سه مؤلفه اصلی قدرت ایران اسلامی شکست‌ناپذیر و زنده است

وی تأکید کرد: تا زمانی که مردمان این سرزمین به سه مؤلفه اصلی قدرت ایران اسلامی که عبارت‌اند از فرهنگ دینی و مکتب اهل‌بیت و نعمت رهبری مدنظر باشد این انقلاب شکست‌ناپذیر و زنده است. 

سردار رمضان شریف گفت هر کار خوبی پای انقلاب است و با عرض معذرت هر کوتاهی به‌حساب انقلاب است کسانی مسئولیت می‌پذیرند در جمهوری اسلامی باید مواظب باشند. 

وی افزود: ۲۰۰ هزار شهید که به تعبیر قرآن کریم زنده هستند و بر اعمال ما نظارت می‌کنند باید حواسمان باشد هر کس که بین مردم و نظام اسلامی فاصله می‌اندازد و بانفوذ بین مردم و نظام ایجاد شکاف و اختلاف می‌کند مثل آمریکا و اسرائیل دشمن این انقلاب است.

 سردار رمضان شریف اظهار کرد: ما همان‌طور که آمریکا و اسرائیل را دشمنان قسم‌خورده انقلاب می‌دانیم فقر و کمبود و مشکلات معیشتی و بیکاری را هم دشمنان انقلاب می‌دانیم ما سرزمین ثروتمندی در اختیار داریم ما مردمان هوشمندی داریم ما قادر هستیم رفاه مردم را از وضعیت موجود به وضعیت مطلوب مورد انتظار رهبر معظم انقلاب ارتقا دهیم این کار حتماً شدنی است و شک نکنید در گام دوم انقلاب به برکت زیرساخت‌های گام اول انقلاب ملت ما از دستاوردهای نظام در حوزه زندگی و معیشتان به گونه خیلی بهتر از آن چیزی که امروز داریم بهره‌مند می‌شویم.


 وی ادامه داد: مردم ما لیاقت آن دارند که در تراز انقلاب اسلامی زندگی کنند رهبر معظم انقلاب به ملت ما سربلندی و عظمت داده است خدا را شاکر هستیم که در این مقطع زمانی دو رهبر بزرگ را به ملت ما هدیه داد امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی که با تمام و جود دل در گرو سعادت سربلندی مردمان این کشور و مذهبمان دارند این سرمایه بزرگ و افتخار بزرگی که ما از این نعمت برخورداریم و قدر نعمت ولایت و رهبری را بدانید.
 سردار رمضان شریف عنوان کرد: رهبری استعدادی مثل قاسم سلیمانی را پرورش و به دنیا نشان می‌دهد مگر زمان شاه به فرزندان این سرزمین همچنین میدان‌ها می‌دانند شما باید عضو وابسته به خاندان پهلوی و نوکران خاندان پهلوی بودید انقلاب این کشور را آزاد کرد در اختیار مردمان این سرزمین قرارداد استعدادهای نهفته این سرزمین کشف و پرورش داده شد.
 وی ادامه داد: حداقل نامهربانی بیت‌المال هم برای مردمان این سرزمین قابل‌تحمل نیست انقلاب برای ایجاد عدالت، رفاه عمومی، سلامت اداره‌کردن، حکمرانی سالم این یکی از تقاضاهای مردم در نظام شاهنشاهی بوده بخش عمده این راه را رفته و باقی‌مانده آن هم امتداد دارد.
 سردار رمضان شریف گفت: ۲۲ بهمن یک نگاهی به دشمنان کنیم آمریکا و اسرائیلی چه کاری را می‌توانستند انجام دهند در این ۴۵ سال گذشته انجام ندادند؛ اما امروز با صدای بلند می‌گوییم در همه طراحی‌هایشان ایجاد زحمت، مشکل کردند؛ اما در هیچ پرونده‌های برنده صحنه نبودند انقلاب مردم ایران برنده این مخاصمه دشمن بودند این راه امتداد دارد و امتداد این راه بسیار روشن است.

 وی افزود: دشمنان ظاهری قبول کردند اصل قافیه را به تعبیر ما باختند و امروز به رفتار اینها نگاه می‌کنید کاملاً مشهود است دست‌وپا می‌زنند؛ اما دیگر تاب و توانی برای مقابله با انقلاب ندارند.


 سردار رمضان شریف گفت: انقلاب آمده است تا سعادت دنیا و آخرت ما را تأمین کند و ما را برای تحقق آرمان‌های این انقلاب با تمام وجود تلاش می‌کنیم و لحظه‌ای هم پشیمان نیستیم.
 وی ادامه داد: تمام همت و تلاش دشمن همین هست امید را از جامعه ما بگیرد و این خطرناک‌ترین چیزی که متصور هست ما چرا امیدوار نباشیم به این سؤال پاسخ دهید.
 سردار رمضان شریف اذعان کرد: ما وضعیت موجود رژیم پهلوی تا ۴۵ سال نگاه کنید انقلاب اسلامی پرونده بسیار درخشان و زیبا و الهام‌بخش داشته و دارد و دشمنان ما پرونده بسیار سیاه و ضدبشری، ضد آزادی و ضد استقلال دارند و خدا را شاکریم در این کشور مردمان باهوشی زندگی می‌کنند.
 وی در پایان گفت: مردم ایران خائن و خادم را خوب می‌شناسند من به‌عنوان یکی از پاسداران در سپاه عرض می‌کنم عملیات روانی و رسانه‌ای دشمن در خصوص حاج‌قاسم عزیز ما داشت از همه فرماندهان ما بیشتر بود این را با علم می‌گویم روزی نبود یک گزاره خبری و مأموریت حاج‌قاسم تولید نکند.
 سردار رمضان شریف گفت: مردم ما در معرض تهاجم رسانه‌ای بودند؛ اما در سربزنگاه مردم نشان دادند که به رسانه‌های دشمن اعتمادی ندارند و ترجمه بالعکس می‌کنند.

دشمنان از حاج‌قاسم سرباز ملت ایران و ولایت ضربه خوردند
 وی ادامه داد: وقتی حاج‌قاسم به شهادت رسید مردم ما میزان هوشمندی خودشان در تشخیص یک چهره خادم نشان دادند ۴ سال از شهادت شهید سلیمانی می‌گذرد شما مردم شاهد بودید چه صحنه‌های زیبایی از حضور مردم در آرامگاه شهید سلیمانی شاهد بودیم و دشمن تحمل این را ندارد چرا انتحاری می‌فرستاد و زوار قبر مطهر شهید سلیمانی هدف قرار می‌دهد اینها از حاج‌قاسم از سرباز ملت ایران و ولایت ضربه خوردند.
 سردار رمضان شریف گفت: امروز در سرتاسر این کشور شهر و روستایی من رفتم بهترین میدان، بلوار و بیمارستان و زیباترین تابلوهای نصب شده در کشور مربوط به چهره منور حاج‌قاسم هست این عظمت ملت ایران است.
 وی ادامه داد: همه کسانی در معرض خدمت به مردم هستند این صحنه را ببیند مقام معظم رهبری فرمودند: قاسم سلیمانی تکرارشدنی است مکتب حاج‌قاسم زنده است مولفه‌های این مکتب شجاعت، ایمان، اخلاص، مردم‌داری، خود را ندیدن، دیگران را دیدن اینها مولفه‌های بسترساز مکتب حاج‌قاسم سلیمانی است.
 سردار رمضان شریف افزود: پدران و مادران تلاش کنید فرزندانی مثل حاج‌قاسم تحویل جامعه دهید، قاسم سلیمانی‌های متعدد در حوزه‌های مختلف تحویل کشور و جامعه اسلامی دهیم رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیر با مردم کرمان فرمودند: یکی از امتیازات استان کرمان نخبه‌پروری است این مدال افتخار بزرگی که رهبر معظم انقلاب به مردم کرمان اهدا کردند قدر این نوع نگاه بدانید مقام معظم رهبری ما را این‌جوری می‌بینند .


 وی ادامه داد: ما اگر می‌خواهیم راه حاج‌قاسم امتداد داشته باشد راهش همین است راه رهرو و سرباز می‌خواهد، سردار جهادگر می‌خواهد به فضل الهی کشور ما مملو از استعدادهای درخشانی در این حوزه است قدر این مردم باصفا و مؤمن را بدانید همه کسانی که در معرض مسئولیتی در این کشور هستید این مردم فوق‌العاده هوشمندتر از آن چیزی هستند که دشمن تصور می‌کند که صحنه عینی را ما در جریان شهادت حاج‌قاسم همه لمس کردیم و افتخار کردیم به این که یک ملت هوشمندی در این کشور زندگی می‌کنند.
 سردار رمضان شریف گفت: برای حاج‌قاسم، انقلاب راه امام، تدابیر رهبر معظم انقلاب اولویت اول بود در تمام سال‌ها که حاج‌قاسم می‌شناختیم از دوران دفاع مقدس و در دوران فرماندهی سپاه قدس ملکه ذهن او این سرباز مخلص سربلندی مردم ایران بود یکبار سؤال کردم فرق بین رزمندگان ما با رزمندگان جبهه مقاومت چیست؟ گفت: رزمندگان ما مثل قله دماوند هستند سایر رزمندگان جبهه مقاومت سلسه فرودست‌تر از قله دماوند هستند خدا روح این مرد بزرگ شاد کند.
 وی با بیان اینکه شخصیت عجیب حاج‌قاسم انسان را وادار به فکر می‌کند اذعان کرد: با تمام وجود هر چه این مرد معروف‌تر و شناخته‌تر می‌شد تواضعش بیشتر می‌شد خیلی در کشور شاهد بودیم به‌محض احساس کردند جمعیت نگاهی دارد راه سرازیر در پیش گرفتند مردم بزرگ عالی‌ترین نشان ذوالفقار داشت تواضع لحظه‌به‌لحظه بیشتر می‌شود این نشان از ایمان و اخلاص قوی که در آن مرد بزرگ بود ذره از مؤلفه مکتب حاج‌قاسم بیاموزیم و به کار بگیریم.


 سردار رمضان شریف یادآور شد: موضوع انتخابات برای امنیت و وحدت ملی و ناامیدی دشمن و خشنودی دوستداران انقلاب در پای صندوق رأی حضور پیدا کنند دشمن میزان حضور در پای صندوق‌های رأی را می‌سنجد امروز همه دنیا یک‌صدا علیه آمریکا این الهام‌بخشی انقلاب اسلامی است.


مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران ادامه داد: رهبر معظم انقلاب اسلامی اسرائیل را دشمن شماره یک ملت اسلامی می‌دانند دشمنان در این دوران ۴۵سالگی هیچ‌کدام نتوانستند انقلاب اسلامی را متوقف کنند تا زمانی مردم قدرت اسلامی این سه مؤلفه فرهنگ دینی، مکتب اهل‌بیت و نعمت رهبری دارند انقلاب اسلامی شکست‌ناپذیر و زنده است.
 سردار رمضان شریف عنوان کرد:۲۰۰ هزار شهید به تعبیر قرآن کریم زنده هستند هر کس که بین مردم و نظام اسلامی فاصله می‌اندازد و ایجاد شکاف می‌کند دشمن انقلاب است.


 وی افزود: انقلاب به فضل الهی با حداقل مشکلاتی داشتیم و حداقل نامهربانی با بیت‌المال برای مردم این سرزمین قابل‌تحمل نیست، انقلاب برای عدالتی کردن حکمرانی سالم بخش عمده راه را رفتیم و امتداد دارد.


مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران خاطر نشان کرد: امروز صدای این انقلاب خیلی مقدس است شما نگاه به مشکلات جزئی نکنید ما امیدواریم این انقلاب متصل شود به انقلاب حضرت مهدی (عج) هستیم.

انتهای خبر/

بر چسب ها:
تابناك وب سجام تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب