پایگاه اطلاع رسانی صبح رابر

20:52:46 - دوشنبه 17 اردیبهشت 1403
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با برپایی میز خدمت قضایی در زندان بافت؛
رئیس دادگسترگی رابر به درخواست زندانیان رسیدگی کرد
محمد صالح شیخ زاهدی گفت: در راستای اجرای سند تحول دستگاه قضایی، کاهش جمعیت کیفری زندانیان، رسیدگی به مسائل و مشکلات مددجویان شهرستان رابر در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «صبح رابر»؛ بازدید رئیس دادگستری شهرستان رابر که با برپایی میز خدمت قضایی و دیدار چهره‌به‌چهره مددجویان همراه بود، مددجویان مشکلات خود را بیان کرده و درخواست‌های آنان به‌وسیله قضات مورد بررسی قرار گرفت.

محمد صالح شیخ زاهدی در حاشیه این بازدید اظهار کرد: سرکشی قضات دادگستری شهرستان رابر از زندان بافت به‌صورت هفتگی انجام می‌شود تا زندانیان بتوانند به‌صورت چهره‌به‌چهره و بدون واسطه با قضات گفتگو نموده و مشکلات قضائی و حقوقی خود را مطرح کنند.

این مقام قضائی ادامه داد: باتوجه‌به برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته و همچنین ضرورت پایش پرونده زندانیان، مشکلات زندانیان در کوتاه‌ترین زمان بررسی و رسیدگی به موضوعات مرتبط با مددجویان و وضعیت زندان‌ها از نظر رفاهی، بهداشتی و وضعیت غذایی مورد بررسی و دستور تسریع در رفع مشکلات صادر خواهد شد.

وی افزود: باتوجه‌به اقدامات صورت‌گرفته و تعامل دستگاه قضایی شهرستان رابر با زندان شهرستان بافت در حال حاضر وضعیت زندان بافت از جهات مختلف رضایت‌بخش است.

در پایان این بازدید نیز رئیس دادگستری شهرستان رابر با حضور در شورای طبقه‌بندی زندان با مرخصی و رای بازی تعدادی از زندانیان واجدالشرایط و فعال قرآنی موافقت کرد.

انتهای خبر/

تابناك وب سجام تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب