پایگاه اطلاع رسانی صبح رابر

۵:۱۵:۴۰ - شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پيام خانواده هاي شهدا به ملت مظلوم فلسطين و غزه
ما خانواده هاي شهدا به فرمان امام راحل و رهبر كبير انقلاب اسلامي تا آخرين قطره خون خود پشتيبان شما ملت مظلوم فلسطين و غزه هستيم و از شما دفاع مي كنيم

ما خانواده هاي شهدا به فرمان امام راحل و رهبر كبير انقلاب اسلامي تا آخرين قطره خون خود پشتيبان شما  ملت مظلوم فلسطين و غزه هستيم و از شما دفاع مي كنيم

گفتگويي خواندني خبر نگار صبح رابر با چند نفر از شركت كنندگان در راهپيمايي  روز قدس داشت ،که خواندنش خالی از لطف نیست :

ليلا احمدي همسر شهيد احمد افروغ در راهپيمايي روز قدس علت نابودي رژیم صهیونیستی به خبر نگار ما گفت : دستور امام بود راه قدس از كربلا بايد گذشت ، ما با حضور خود از راه دور با شعار مرگ بر آمريكا و مرگ بر اسرائيل و با ياري  امام زمانمان او را نابود خواهيم كرد .

DSC06530

در ادامه گفت : امام فرمودند هر مسلماني يك سطل آب به طرف اسرائيل بريزد ، اسرائيل را آب مي برد ، ما هم اكنون با مشت هاي گره كرده با دهان روزه ان شالله و به ياري خدا انتقام بچه هاي مظلوم فلسطين را از اسرائيل غاصب خواهيم گرفت .

وي دليل مخالفت با طرح سازش را اينگونه بيان كرد : چون آنها مي دانند اگر زماني اسلام در دنيا پياده شود ، شر آنها خواهد كنده شد ، كور خواندند كه با كشتن مردم مظلوم فلسطيني و بچه ها يي، كه نمي توانند از خود دفاع كنند ، اسلام را نابود كند اين طور نيست ما مسلمانان دنيا با هم متحد هستيم.

ليلا احمدي علاج مسئله فلسطین را مقاومت و اتحاد بين مسلمان دانست و گفت : با وحدت اسرائيل را نابود خواهيم كرد .

وي ماندگارترین تصویری که از فلسطین درتلويزيون ديديد  گفت : تصوير مادري كه بر بالاي سر 4 فرزند شهيدش نشسته بود خود به خود گريه ام گرفت ختم قرآن برداشتم و دعا كردم خدايا انتقام اين مظلومين را بگيرد

 

احمدي اولین بار حضور خود در راهپیمایی روز قدس اينگونه مي گويد : از زماني انقلاب شد ، به فرمان امام هر سال شركت كردم و مسئوليت انتظامات هر سال بر عهده دارم .

اين پيام را به تمام مسلمانان دنيا دارم ، اي مردم فلسطين و لبنان ما خانواده هاي شهدا به فرمان امام راحل و رهبر كبير انقلاب اسلامي تا آخرين قطره خون خود پشتيبان شما هستيم و از شما دفاع مي كنيم.

 

وي در جواب سؤال خاطره انگیزترین روز قدسی که تاکنون دیده اید گفت : هر صبح قبل از راهپيمايي در تلويزيون بچه هاي فلسطين را مي بينم با غم در راهپيمايي شركت مي كنم و تاكنون خاطره خوبي ندارم ، روزي كه فلسطين آزادشود خاطره انگيزترين يا به نوعي بزرگترين آرزويم است كه مردم فلسطين مثل ما آزاد انه در خيابانها بيايند و شعار مرگ بر آمريكا و مرگ بر اسرائيل سر بدهند .

در پايان گفت : اي مردم فلسطين لبنان ما خانواده هاي شهدا  در غم شما شريك هستيم .

 

سه نفر از دانش آموزان شركت كننده در راهپيمايي   علت نابودي رژيم صهيونيستي را اينگونه بيان كردند : چون اين رژيم جعلي به فرموده امام غده سرطاني است پس بايد از بين برود .

اين دانش آموزان علاج مسئله فلسطين را در مقاومت دانستند و گفتند : به گفته رهبري مقاومت كند و بعد رفراندوم برگزار كنند ودولت خودشان را تعيين كنند .

از  علت حضورشان را اينگونه مي گويند از دوران كودكي همراه والدين خود درراهپيمايي براي حمايت از كودكان فلسطين مي آييم و هر سال شر كت مي كنيم

DSC06574

مهمترين شعار روز قدس را شعار فلسطين پيروز است اسرائيل نابود است بيان كرد

ماندگارترین تصویری که از فلسطین به یاد دارید گفت : تصويري كه پدر براي محافظت از پسرش پشت بشكه ايستاده بود كه هر دو را شهيد كردند .

اين دانش آموزان خاطره انگیزترین روز قدسی که تاکنون دیده اید را اين گونه گفتند : لحظه اي  كه پرچم اسرائيل را مي سوزانند  بيان كردند .

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب