به  گزارش “صبح رابر”؛ به نقل از آرمان کرمان ،غلامعلی ابوحمزه، فرمانده سپاه ثارالله کرمان در رابطه با اقدامات انجام شده توسط سپاه در خوزستان گفت: در برنامه ریزی انجام شده توسط سپاه کشوری تعیین شد که در هشت شهرستان خوزستان هشت سپاه به عنوان معین حضور پیدا کرده و پشتیبانی های لازم را نسبت به این شهرستان ها داشته باشند.

وی ادامه داد: شهرستان ولایت مدار و شهید پرورحمیدیه که نقش بسیار برجسته ای در دوران دفاع مقدس داشته است به عهده ی سپاه ثارالله کرمان گذاشته شده است و اکنون چندین روز است که با حضور در این شهرستان به اتفاق جمعی از مسئولین معاونت ها، حوزه نمایندگی، حفاظت اطلاعات و سایر نیروها با سپاه ناحیه ی حمیدیه همکاری لازم را انجام می دهیم.

ابوحمزه ضمن اشاره به نیازمندیهای مردم حمیدیه در شرایط کنونی گفت: کیسه و نایلون از جمله نیازمندیهای ضروری است که در این منطقه بدان احتیاج است.

فرمانده سپاه ثارالله کرمان اظهار داشت: هر آنچه از کمک های مردمی که از سوی کرمانیها توسط نواحی سپاه جمع آوری شده است را به سپاه حمیدیه انتقال داده و انشاءالله پس از عادی شدن شرایط، آمارکمک رسانی گزارش می شود.

وی ادامه داد: مسئولیت بخشی از کمک های مردمی که از طریق هلال احمر وارد می شود به عهده ی فرمانداری و استانداری است و اکنون نیروهای استانداری کرمان با استقرار در حمیدیه و با هماهنگی های انجام شده با سپاه این شهرستان در حال خدمت رسانی به مردم هستند.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :