پایگاه اطلاع رسانی صبح رابر

۲۰:۲۵:۳۷ - دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازتاب گسترده کمپین #غدیری_ام و #عیدبیعت در شبکه های اجتماعی و فضای میدانی
به گزارش “صبح رابر”؛ به نقل از “راه آرمان” در آستانه فرا رسیدن عید سعید غدیر خم کاربران شبکه مردمی سایبری سازمان فضای مجازی بسیج به انتشار گسترده مطالب پیرامون این عید بزرگ و مناقب حضرت علی (ع) در قالب تصاویر، احادیث و مدح ذیل هشتگ‌های #غدیریام و #عیدبیعت پرداخته اند. داده کاوی نشان می‌دهد […]

به گزارش “صبح رابر”؛ به نقل از “راه آرمان” در آستانه فرا رسیدن عید سعید غدیر خم کاربران شبکه مردمی سایبری سازمان فضای مجازی بسیج به انتشار گسترده مطالب پیرامون این عید بزرگ و مناقب حضرت علی (ع) در قالب تصاویر، احادیث و مدح ذیل هشتگ‌های #غدیریام و #عیدبیعت پرداخته اند.

داده کاوی نشان می‌دهد بیش از ۱۰۸ هزار توییت و ریتوییت با هشتگ #غدیریام و بیش از ۱۰۰ هزار توییت و ریتوییت با هشتگ #عیدبیعت منتشر شده و از داغترین موضوعات چند روز اخیر شبکه اجتماعی توییتر است/ در اینستاگرام هم بالغ بر ۴۷ هزار پست متن و تصویر با هشتگ غدیری ام و ۲۰ هزار پست با هشتگ عید بیعت منتشر شده است.

همچنین محتواهای تولید شده ذیل کلید واژه غدیری ام بیش از ۵۵ میلیون بازدید و محتواهای مربوط به کلید واژه عید بیعت نیز تاکنون بیش از ۴٨ میلیون بازدید داشته است.

موضوع قابل توجه اینکه علاوه بر فضای مجازی در سطح شهرهای کشور نیز‌ در بیش از ۴٠٠ دیوارنگاره و پوسترهای فرهنگی این دو کلیدواژه رخ نمایی میکند.

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب