به گزارش “صبح رابر”؛ در سالروز خجسته میلاد حضرت علی‌بن‌موسی ‌الرضا (ع) رابر رنگ و بویی دیگر گرفت  حضور  کاروان «زیر سایه خورشید» خادمان حرم رضوی و در دست داشتن پرچم گنبد امام رضا(ع) و پرچم متبرک امام حسین (علیه السلام)  در مراسم جشن ولادت با سعادت امام رضا (ع) زیارت از راه دور امام رضا (ع) را برای مردم فراهم کرده و آرامشی برای دل‌های بی قرار و دلداده  داد.

در این آیین ارادتمندان امامت و ولایت با ذکر صلوات و یا علی بن موسی رضا (ع) ضمن شادمانی میلاد هشتمین پیشوای شیعیان از کاروان زیر سایه خورشید در ورودی شهر رابر استقبال کردند.

هئیت بیت الاحزان رابر، افتخار میزبانی زائران و خادمان حرم رضوی در مهدیه بهشت فاطمیه را داشت و شیفتگان علی بن موسی رضا (ع) در این جشن در فضایی آکنده از عشق و معرفت به شادی و سرور پرداختند.

جشن ولادت امام رضا (ع) رابر امسال با حضور خادمان حرم رضوی با پـرچـم متبـرکـ امام رضا(ع) و امـــام حسیـن(ع) در روز زیارتی سلطان سریر ارتضا، به سلام‌ها و زمزمه‌ها عطر و جنس دیگری بخشید. دل‌های شکسته‌ای که جامانده زائر بارگاه منور رضوی  و کربلا از راه دور شدند.

همچنین مراسم جشنی دیگر در کمیته امداد رابر با حضور شیفتگان این امام همام برگزار شد و حجت الاسلام شمس الدینی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه رابر  در این مراسم به سیره زندگی امام رضا (ع) پرداخت ونیاز جامعه امروز ما را عمل به قرآن و سخنان اهل بیت (ع) دانست.

جمعی از بازاریان رابرنیز به مناسبت میلاد امام رضا (علیه السلام ) آش نذری برپا کردند.

انتهای پیام

این خبر را به اشتراک بگذارید :